Hakkımızda

Hoşgeldiniz, bu bölümde alışkın olduğunuzun dışında bir anlatımla Ada Gelişim'den bahsetmek isterim. 

Hayatımda dibe vurduğum dönemde, kendi sorularımın cevaplarını arayarak kişisel gelişim yolculuğuma başladım. Bulduğum soruların cevaplarının sadece bana ait olamadığını fark ettiğim için; Benim gibi bu sorulara cevap arayan diğer insanlara da yardımcı olabileceğim fikri ile aldığım karar Ada Gelişim'in doğmasına vesile oldu. 

Farkındalık sürecimin en can alıcı kısmı ise tekrar eden bir döngüydü. Senaryo hep aynıydı, farklı olan ise sadece yardımcı oyunculardı. Üstelik her tekrar biraz daha dibe sürüklüyordu. 

Bu süreçte hala birlikte yol aldığımız sevgili Bülent GARDİYANOĞLU ile yollarımız buluştu. B. GARDİYANOĞLU ile Farkındalık çalışmalarımızı bütünün en yüksek hayrına olmasına niyet ederek sürdürüyoruz. Seminerler, Workshoplar, Farkındalık ve Eğitim Kampları, Bireysel ve Kurumsal Koçluk Seansları yaşam sürecinde tıkanIlıklıkları olan ve cevaplar arayan birçok insana ışık olmaya şükürler olsun ki 2008 yılından bu yana devam ediyor. 

Bu adımları devam ettirirken İlahi akış bizi muhteşem bir metod ile daha tanıştırdı: Aile dizimi. Atalarımız ne güzel söyler "Dedesi erik çalmış, torununun  dişi kamaşmış". Onca farkındalık çalışmaları yapıp hala çözümleyemediğiniz düğümleriniz var mı ? Hiç tanımadığınız bir Ata'nızın kaderini yaşıyor olabileceğiniz size ne hissettirdi? Ben ilk duyduğumda "Nasıl yani? Bu büyük bir haksızlık !" diye yorumlamıştım. Ve o dönem yine canımı oldukça acıtan bir deneyim yaşıyordum. Cevabımı ise Aile Köklerimde buldum. Sistem ve Aile Dizimi Terapisti olan sevgili Meral YARDIMCI ile 2013'ün başından bu yana, önce kendi yaşamım dahilindeki şifalanmayı(farkındalığı) deneyimleyip yine Ada Gelişim'in kurulma amacı olan başkalarını şifalandırma yönelimini sürdürüyoruz. 


Çalışmalarımızın genişleyerek size de ışık olması dileğiyle..


ADA GELİŞİM MERKEZİ KURUCUSU

Esra ÖZDEMİR
© 2014 Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tüm Hakları Saklıdır.